Dochter vergiftigt moeder

Datum
dinsdag 21 februari 2023
Adres
Lahrstraat
Plaats
Sittard

De ouders van Josine S. waren dwingend.

Zo dwingend dat ze zich niet kon ontplooien zoals andere kinderen dat kunne. Ze bleef haar hele leven thuis wonen.

Toen haar vader in 2020 overleed, werd de band met haar moeder nog hechter.

Iets te hecht.

Haar moeder kreeg kanker en na verloop van tijd kwam het bericht dat ze naar een verzorgingstehuis kon. 

Daar kon ze op 22 februari terecht, 78 jaar oud inmiddels.

Josine opgelucht, zou je denken. Maar er viel geen last van haar schouders. Nee, ze raakte in paniek. Omdat ze er alleen voor zou komen te staan.

De avond ervoor gaf ze haar moeder daarom een overdosis insuline. Ze hadden het spul in huis omdat beiden diabetespatiĆ«nt waren.

Tijdens de zitting verklaarde ze dat ze vervolgens zelfmoord had willen plegen. Ook met een overdosis.

Maar daar had ze geen bewijs voor.

Ooit had ze zelf om psychische hulp gevraagd, maar die niet gekregen.

Nu krijgt ze 3 jaar als het aan het Openbaar Ministerie ligt. Maar wel deels voorwaardelijk, zodat ze na aftrek van het voorarrest niet naar de gevangenis terug hoeft.

Want daar kwam ze juist vandaan. 

Bijgewerkt: 03-06-26 14:12

Reacties (0)

Log in om te reageren