Een blauwer oog

Datum
woensdag 12 juli 2023
Adres
Pieter Karel Drossaartstraat
Plaats
Vlaardingen

De 30-jarige Bianca werd in een woning aangetroffen nadat twee mannen zich op het politiebureau hadden gemeld.

De doodsoorzaak is nog niet bekendgemaakt.

De betrokkenheid van de mannen (25 en 40) moet dus nog worden vastgesteld, maar ze werden wel in hechtenis genomen.

De 25-jarige werd na een paar dagen weer vrijgelaten, hij blijft wel verdachte; de hechtenis van de 40-jarige Esteban M. juist verlengd.

Volgens het Algemeen Dagblad was de 40-jarige man de vriend van de vrouw en werd zij in zijn woning gevonden.

Een gewelddadig type, die Esteban.

Als 15-jarige kwam hij al op straat te staan. Hij is agressief, impulsief en kan moeilijk met stress omgaan.

Hij werd veelpleger.

En gewelddadig. In 2017 sloeg hij de kaak van een tegenstander 'volledig in puin' - zoals het Rotterdams Dagblad het omschreef.

Een aanleiding tot slaan had M toen overigens niet. Het slachtoffer stond op zijn vriendin te wachten.

Z'n aard, zullen we maar zeggen.

Zoals ook Bianca merkte. 'Een lief vrouwtje', aldus buren. Maar ze liep wel 'vaker' met een blauw oog rond. De politie stond dan ook regelmatig aan de deur.

Zelf woonde ze overigens verderop in de straat. De politie betrad ook die woning voor onderzoek.

Rijnmond TV sprak omwonenden, die zeiden dat er vaak auto's voor de deur van M. stopten. Ze vermoedden handel in drugs.

In ieder geval stelt de politie beelden van deurbellen of dashcams zeer op prijs: https://www.politie.nl/nieuws/...

Ook van voor 12 juli.

Het was de tweede moord in Vlaardingen in korte tijd.

Bijgewerkt: 04-08-2023 09:42

Reacties (0)

Log in om te reageren